Lojalna lokata w Raiffeisen Polbank

 

W Polsce niewiele banków oferuje ciekawe promocje lokat swoim stałym klientom. Zazwyczaj ważne dla banku jest to, aby zdobyć nowych odbiorców swoich usług, a ci, co już nimi są nie mogą cieszyć się zbyt wielkimi dodatkowymi przywilejami. Warto pod tym względem pochwalić politykę Raiffeisen Polbank, który troszczy się również o tych klientów, którzy są związani z bankiem już od dłuższego czasu. Bank ten przygotował ciekawą lokatę, która zainteresuje i nowych i starych klientów.

Background Of Polish Banknotes And Coins

Lojalny Bank – atrakcyjna lokata dla lojalnych klientów.

Większość banków oferuje atrakcyjne oprocentowanie lokaty tylko przez określony czas i zazwyczaj dotyczy ono tylko nowych klientów banku. W tym przypadku bank interesuje się lojalnymi klientami, którzy wiernie korzystają z jego usług.

Klient ma możliwość uruchomienia lokaty na okres 3 lub 6 miesięcy. Jeżeli zdecyduje się na wariant krótszy to środki zgromadzone na lokacie będą oprocentowane do wysokości 2, 40% w skali roku. Jeżeli natomiast zostanie wybrany okres 6 miesięczny, to będzie mógł on liczyć na 2, 50% w skali roku, co jest jeszcze lepszym wynikiem. Patrząc na oferty innych banków, to w tym momencie jest to dosyć dobra oferta, tym bardziej, że dotyczy również starych klientów banku. Oczywiście konieczne jest spełnienie warunków określonych przez bank. Nie są one jednak zbyt wygórowane, więc nie powinno być problemu z ich spełnieniem.

Warunkiem jest posiadanie konta indywidualnego, na które jest wpłacane comiesięczne wynagrodzenie. Z oferty mogą skorzystać również osoby, które wcześniej nie korzystały z usług Raiffeisen Polbank, jeżeli złożą dyspozycję do comiesięcznego wpływu wynagrodzenia na konto znajdujące się w tym banku. Istnieje jeszcze jedna możliwość, aby móc skorzystać z oferty. Konieczne jest posiadanie konta dla klientów indywidualnych, oraz konta dla klientów, którzy są z segmentu Małych Przedsiębiorstw. Każdy użytkownik banku powinien, więc poradzić sobie ze spełnieniem warunków promocji.

Kwota i waluta lokaty.

Promocyjna oferta dotyczy lokat założonych w polskich złotych. Bank pozytywnie zaskakuje nas kwotą, jaką możemy umieścić na lokacie. Minimalna jej wysokość jest dosyć wysoka, bo to aż 3000 złotych. Warto natomiast zaznaczyć, że maksymalna możliwa kwota do umieszczenia na lokacie to 100 000 złotych, co znacznie zwiększa powodzenie i atrakcyjność oferowanego produktu. W celu sprawdzenia więcej informacji sprawdź lokaty ranking listopad 2015

About the Author

admin

No Comments

Comments are closed.