Najlepsze lokaty kwartalne o korzystnym oprocentowaniu

Jeżeli rozglądasz się za ciekawą ofertą lokaty kwartalnej, która da Ci stosunkowo satysfakcjonujące korzyści finansowe, dobrze trafiłeś. W naszym artykule zaprezentujemy Ci najlepsze porównanie lokat kwartalnych, jakie będą dostępne do Twojego użytku przez cały miesiąc październik. Finanse firm

Ranking rozpoczynamy od opisów banków proponujących lokaty z najwyższym możliwym oprocentowaniem. Dowiesz się także, jakie wymogi stawia przed Tobą bank, które musisz spełnić, abyś mógł skorzystać z tych atrakcyjnych ofert.

Lokaty 4,0 – procentowe

Obecnie aż trzy banki proponują takie lokaty: Idea Bank , Eurobank oraz mBank . Każda z nich zapada na okres 3 miesięcy i można ją otworzyć do kwoty 10 tysięcy złotych. Poza tym, są one skierowane wyłącznie do nowych klientów banków. Jeżeli dysponujesz niewielką ilością wolnych środków finansowych, możesz skorzystać z Lokaty na Dobry Start w Eurobanku – bank wymaga posiadania tylko 200 złotych. W przypadku mBanku lokatę 4% na wejście otworzysz już od kwoty 500 zł, a Idei Banku Lokacie Happy – 1000 zł. Każda z tych lokat wiąże się z otworzeniem nowego rachunku osobistego. W przypadku Eurobanku, jeżeli Twoje konto osobiste będzie aktywne na dzień zakładania lokaty i dodatkowo będzie na nie wpływało Twoje wynagrodzenie, możesz liczyć na jej odnowienie z oprocentowaniem 5% w skali roku. Z kolei mBank gwarantuje otrzymanie wypracowanych odsetek na wypadek zlikwidowania lokaty przed upływem terminu oprocentowanych 0,1%. Oferty porównasz również na konta-oszczednosciowe.blogspot.com/2015/09/ranking-lokat-pazdziernik-2015.html.

Lokaty 3,5 – procentowe

Takie oprocentowanie oferują tylko dwa banki: FM Bank PBP z SMART Lokatą na Powitanie oraz Lion’s Bank z Lokatą Welcome. Obie te lokaty trwają 3 miesiące i skierowane są również tylko do nowych klientów banku. Jeden klient może założyć wyłącznie jedną taką lokatę. Z naszego punktu widzenia bardziej atrakcyjną lokatą jest ta, proponowana przez FM Bank, ponieważ nie wymaga on dużych kwot do jej otwarcia – lokatę możemy założyć od kwoty tysiąca do 10 tysięcy złotych. Możemy dodatkowo otworzyć ją za pośrednictwem strony internetowej, co skutecznie ułatwia możliwość skorzystania z oferty. Z kolei Lokatę Welcome otworzymy tylko wówczas, kiedy dysponujemy kwotą powyżej stu tysięcy złotych. Z tak wysokim oprocentowaniem możemy ją otworzyć wyłącznie w oddziałach banku. Dodatkowym atutem jest to, że środki wpłacone do banku są ubezpieczone przez bankowy Fundusz Gwarancyjny do wysokości 100 tysięcy euro.

About the Author

admin

No Comments

Comments are closed.