Alternatywne lokaty bankowe dają więcej zarobić?

Lokaty bankowe to produkt, który od dawna funkcjonuje na naszym rynku finansowym. Jest przewidywalny, posiada odpowiednią strukturę oraz daje gwarancję stu procentowego zwrotu całego kapitału. Jest, więc wygodny dla wszystkich stałych klientów, którzy szanują swoje oszczędności i za wszelką cenę nie chcą ich stracić. Takich jest w naszym kraju bardzo wielu. Jednak z racji tego, że finanse w Polsce i na świecie nie cierpią nudy to bankierzy postanowili dokonać pewnych zmian w lokatach terminowych i przedstawić swoim klientom bardziej dynamiczne i rozbudowane produkty bankowe działające na zasadach lokat bankowych.najlepsze lokaty

Inwestycyjne lokaty terminowe

Jednym ze sposobów na rozbudowanie lokat bankowych jest dodanie do nich elementu inwestycji przy jednoczesnym utrzymaniu gwarancji zwrotu kapitału. Oferta dla trochę bardziej odważnych osób aczkolwiek tych, które chcą utrzymać swoje oszczędności. Nie rzadko takie, które zbierali przez całe życie. Produkt ten funkcjonuje, więc na prostych zasadach pewności. Mianowicie klient zakładający Inwestycyjną Lokatę Terminową otrzymuje gwarancję stu procent zwrotu kapitału a czasami nawet gwarantowany zysk na poziomie kilku setnych procenta lub maksymalnie 2 procent. Następnie kolejne zyski z oprocentowania zależne są od opcji walutowych lub innych elementów inwestycyjnych na podstawie, których opiera się lokata bankowa. W większości przypadków są to, bowiem inwestycje giełdowe lub w waluty i to właśnie one przynoszą dodatkowy zysk, na który jest nastawiony klient. Podsumowując, wykorzystując inwestycyjne lokaty czerwiec 2015 klient uzyskuje gwarancję kapitału, podstawowe oprocentowanie i ewentualne pozostałe zależne od skuteczności inwestycji.

Lokaty inwestujące w kruszce szlachetne

Oprócz Inwestycyjnej Lokaty Terminowej na polskim rynku finansowym funkcjonują również specjalne oferty lokat terminowych, które inwestują w kruszce szlachetne. Produkty te gwarantują również stu procentowy zwrot kapitału oraz zysk całkowicie zależny. Nie ma, zatem gwarantowanego oprocentowania a to czy uda się zarobić zależne jest od tego czy wartość złota lub innego kruszcu szlachetnego osiągnie odpowiedni poziom. To od wartości jednego grama złota, srebra czy też innego elementu zależy zysk, jaki osiągnie klient z lokaty bankowej. Gdzie oczywiście im on większy tym zdecydowanie lepiej pod każdym względem. Oferta jest, więc bardzo szeroka i wśród niej każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

About the Author

admin

No Comments

Comments are closed.